0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Republic of Korea K-League 1
Ulsan Hyundai Horang-i
۱
۰
FC Seoul
Finished
۱۳:۳۰
Jeju United
۲
۱
Pohang Steelers
Finished
۱۴:۰۰
Daejeon Citizen
۱
۱
Gangwon FC
Finished
۱۴:۰۰
  Japan J League
Consadole Sapporo
۱
۱
Vissel Kobe
Finished
۰۸:۳۰
FC Tokyo
۲
۰
Albirex Niigata
Finished
۱۳:۳۰
  Brazil Serie A
EC Bahia
-
-
Cuiaba MT
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Cruzeiro MG
-
-
Bragantino Red Bull
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  China Super League
Shanghai Shenhua
۳
۲
Changchun Yatai
inprogress
۱۵:۳۰
Shandong Luneng Taishan FC
۱
۱
Qingdao Hainiu
Finished
۱۵:۰۵
Shenzhen Peng FC
۰
۰
Henan FC
inprogress
۱۵:۳۰
Qingdao West Coast FC
-
-
Zhejiang Professional FC
Finished
۱۰:۰۰
Meizhou Hakka
۲
۱
Nantong Zhiyun
Finished
۱۵:۰۵
  World Friendly Club Matches
AFC Ajax
-
-
Glasgow Rangers FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Feyenoord Rotterdam
۳
۱
Racing Genk
Finished
۱۴:۳۰
Fenerbahce SK
-
-
Racing Club Strasbourg
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
FC Luzern
۰
۰
VfB Stuttgart
inprogress
۱۶:۳۰
PSV Eindhoven
۱
۱
Club Brugge KV
Finished
۱۴:۳۰
AZ Alkmaar
۷
۰
Excelsior Rotterdam
inprogress
۱۵:۳۰
SL Benfica
-
-
Celta de Vigo
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Brondby I.F.
۰
۰
Royal Antwerp FC
Finished
۱۴:۳۰
FC Zwolle
۱
۲
AC Horsens
inprogress
۱۵:۳۰
GNK Dinamo Zagreb
-
-
Besiktas JK
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Stevenage Borough
-
-
Watford FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
NK Varazdin
۱
۰
Campionii FC Arges
Finished
۱۲:۰۰
SC Amiens
۰
۱
FC Chambly Thelle
inprogress
۱۶:۳۰
Chojniczanka Chojnice
۱
۱
Blekitni Stargard
Finished
۱۳:۳۰
Gillingham
۰
۰
Millwall
inprogress
۱۵:۳۰
1. FC Koln
۳
۱
Kickers Offenbach
inprogress
۱۵:۳۰
FC Groningen
۰
۰
FC Rot-Weiss Erfurt
inprogress
۱۶:۳۰
FC Schalke 04
-
-
Dynamo Kiev
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Sparta Rotterdam
۱
۱
ADO Den Haag
inprogress
۱۵:۳۰
NK Gorica
۳
۰
NK Lokomotiva Zagreb
Finished
۱۱:۳۰
FC Stade Lausanne Ouchy
۲
۲
FC Besa Biel/Bienne
Finished
۱۲:۳۰
Cardiff City FC
۳
۱
KV Kortrijk
Finished
۱۴:۳۰
AS Monaco
۱
۱
Cercle Brugge KSV
Finished
۱۲:۰۰
BSC Young Boys Bern
۱
۰
FC Aarau
inprogress
۱۶:۳۰
Podbeskidzie Bielsko-Biala
۶
۰
MSK Fomat Martin
Finished
۱۲:۳۰
York City FC
۱
۲
Sheffield United FC
Finished
۱۵:۰۰
Heracles Almelo
۱
۱
FC Verbroedering Dender EH
inprogress
۱۵:۳۰
FSV Hollenbach
۲
۰
SGV Freiberg
inprogress
۱۶:۳۰
SV Lafnitz
۲
۲
FC Csikszereda Miercurea Ciuc
Finished
۱۲:۰۰
FK Austria Wien
۱
۰
FC Trinity Zlín
Finished
۱۲:۳۰
Charlton Athletic FC
۳
۱
Goztepe AS Izmir
Finished
۱۴:۳۰
VfB Stuttgart II
۱
۲
1. FC Saarbrucken
inprogress
۱۵:۳۰
FSV Zwickau
۰
۴
Hertha BSC Berlin
inprogress
۱۶:۳۰
Penzugyor
۱
۲
Hatvan
Finished
۱۱:۳۰
Komarom VSE
۱
۳
KFC Komarno
Finished
۱۱:۳۰
Unicov
۱
۲
Prostejov
Finished
۱۱:۴۵
Hobro
۱
۱
Aarhus Fremad
Finished
۱۳:۳۰
FC Red Bull Salzburg
-
-
AC Sparta Praha
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
TSV Kornburg
۰
۰
TSV 1896 Rain am Lech
inprogress
۱۵:۳۰
FC Banik Ostrava
-
-
FC Dukla Banska Bystrica
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Lugano II
۱
۱
FC Collina d'Oro
Finished
۱۲:۳۰
Stabaek
۳
۳
Sogndal IL
Finished
۱۴:۳۰
SV Wacker Burghausen
۱
۱
SpVgg Unterhaching
Finished
۱۳:۳۰
Chrobry Glogow
۲
۰
KKS 1925 Kalisz
Finished
۱۳:۳۰
AFC Sudbury
۰
۰
Felixstowe & Walton United FC
Finished
۱۴:۳۰
MKS Czarni Polaniec
۲
۳
Star Starachowice
Finished
۱۲:۰۰
MTE 1904 Mosonmagyarovar
۳
۰
FK Inter Bratislava
Finished
۱۲:۰۰
SFC Opava
۱
۱
Trinec
Finished
۱۲:۳۰
Termalica BB Nieciecza
۲
۰
ZKS Stal Stalowa Wola
Finished
۱۲:۳۰
SC Paderborn 07 II
۲
۱
KSV Hessen Kassel
Finished
۱۳:۳۰
Giessen Teutonia
۰
۱
SF Siegen 1899
Finished
۱۵:۰۰
BK Frem
۳
۰
BK Avarta
Finished
۱۵:۰۰
FC Vaduz
۰
۱
FC St. Gallen
inprogress
۱۵:۳۰
FK Jablonec nad Nisou 97
۱
۰
Sparta Prague B
inprogress
۱۶:۳۰
Cleethorpes Town
۰
۱
Grimsby Town
inprogress
۱۶:۳۰
SC Paderborn 07
-
-
Birmingham City FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
FC Slovacko
-
-
FK Viktoria Zizkov
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
BSC Young Boys Bern
-
-
FC Wil 1900
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Zaglebie Sosnowiec SSA
۵
۳
Legia Warsaw II
Finished
۱۲:۳۰
Olimpia Elblag
۱
۱
Elana Torun
Finished
۱۳:۳۰
LKS Lodz II
۰
۱
Slask Wroclaw II
Finished
۱۳:۳۰
Sporting Hasselt
۲
۰
Club Brugge II
inprogress
۱۶:۳۰
FC St. Pauli
۰
۰
Bremer SV
inprogress
۱۷:۰۰
Northampton Town
-
-
Norwich City FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Panathinaikos
-
-
AEK Larnaca
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Erzsebeti SMTK
۴
۱
Dorogi FC
Finished
۱۱:۳۰
Radomlje
۳
۳
Aluminij
Finished
۱۱:۳۰
Polonia Bytom
۲
۱
MKS Kluczbork
Finished
۱۲:۳۰
Aberystwyth Town FC
۰
۱
Llanelli AFC
Finished
۱۵:۰۰
1.FC Schweinfurt 05
۰
۱
Barockstadt Fulda-Lehnerz
inprogress
۱۵:۳۰
1. FSV Mainz 05 II
۱
۳
FC Wurzburger Kickers
inprogress
۱۵:۳۰
FC Dordrecht
۰
۰
Willem II Tilburg
inprogress
۱۶:۰۰
EA Guingamp
-
-
Le Mans FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
BKV Elore
۲
۰
Kelen SC
Finished
۱۱:۳۰
GKS Wikielec
۳
۰
Stomil Olsztyn
Finished
۱۲:۳۰
KS Gornik Zabrze
۱
۰
FC Kosice
Finished
۱۲:۳۰
TSV Fortuna Dusseldorf II
۱
۱
SV Werder Bremen II
Finished
۱۴:۳۰
FC Den Bosch
۱
۰
PSV U21
Finished
۱۴:۳۰
Bonner SC
۱
۱
MSV Duisburg
inprogress
۱۵:۳۰
RKC Waalwijk
۲
۱
Oud-Heverlee Leuven
inprogress
۱۶:۰۰
RAAL La Louviere
۱
۱
Boulogne
inprogress
۱۶:۰۰
MKS Cracovia Krakow
۰
۰
SK Sigma Olomouc
inprogress
۱۷:۰۰
FC Liefering
-
-
Lommel United
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Winterton Rangers
۰
۱
Scunthorpe United
inprogress
۱۵:۳۰
Bayern Alzenau
۰
۱
FSV Frankfurt
inprogress
۱۵:۳۰
Helsingborgs IF
۲
۰
Koge
inprogress
۱۵:۳۰
MFK Skalica
۰
۲
MFK Karvina
inprogress
۱۶:۰۰
1.FC Dynamo Dresden
۱
۱
FC Viktoria 1889 Berlin
inprogress
۱۶:۳۰
TSV Hartberg
۰
۰
FC Spartak Trnava
inprogress
۱۶:۳۰
FC Pinzgau Saalfelden
-
-
SV Grodig
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Hearts Of Midlothian FC
-
-
Leyton Orient
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Dunkerque
-
-
Feignies Aulnoye
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
SC Rheindorf Altach
-
-
Grasshopper Club Zurich
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Dynamo Ceske Budejovice
-
-
SV Ried
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Lugano
-
-
AC Parma
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
GKS Belchatow
۲
۳
Skra Czestochowa
Finished
۱۱:۳۰
FC Utrecht Reserves
۳
۳
FC Oss / Top Oss
Finished
۱۲:۳۰
SV Waldhof 07 Mannheim
۱
۱
Ujpest FC
Finished
۱۲:۳۰
Akademisk Boldklub Gladsaxe
۳
۰
FA 2000
Finished
۱۳:۳۰
Turkgucu Munchen
۰
۰
SC Imst
inprogress
۱۶:۳۰
Bangor
۰
۴
Linfield FC
inprogress
۱۶:۳۰
FC Nurnberg
۰
۱
TSV 1860 Munchen
inprogress
۱۷:۰۰
FC Astoria Walldorf
-
-
TSG 1899 Hoffenheim
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Primorje Ajdovscina
-
-
Budafoki MTE-Ujbuda
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
PFC Levski Sofia
-
-
Maccabi Netanya
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
SK Kladno
۲
۰
SK Benatky nad Jizerou
Finished
۱۱:۳۰
FK Usti nad Labem
۱
۴
SK Slovan Varnsdorf
Finished
۱۲:۰۰
KSZO Ostrowiec
۱
۱
Siarka Tarnobrzeg
Finished
۱۲:۳۰
Jadran Dekani
۰
۱
MOL Fehervar FC
Finished
۱۳:۰۰
FC Tatabanya
۱
۱
Tiszakecskei LC
Finished
۱۴:۳۰
Tonbridge Angels FC
-
-
Chatham Town FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Leek Town
-
-
Buxton
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
SV Darmstadt 98
-
-
FC Swift Hesperange
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Warrington Town
-
-
Rochdale
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Jaibos Tampico Madero
-
-
Alebrijes Oaxaca
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Austria Klagenfurt
-
-
FC Koper
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Telstar
-
-
Quick Boys
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
MSK Tesla Stropkov
۰
۳
FK Humenne
Finished
۱۰:۳۰
CS Dacia Mioveni
۰
۰
Viitorul Targu Jiu
Finished
۱۱:۰۰
UFC SV Hallwang
۰
۰
Hallein
Cancelled
۱۲:۰۰
FC Pisek
۰
۳
FK Pribram
Finished
۱۲:۰۰
FK Teplice B
۱
۱
FK Admira Praha
Finished
۱۲:۰۰
SK Hanacka Slavia Kromeriz
۲
۱
FC Slovan Rosice
Finished
۱۲:۳۰
NK Nafta Lendava
۳
۳
Zalaegerszegi TE
Finished
۱۲:۳۰
Gyirmot
۰
۱
Bicskei TC
Finished
۱۲:۳۰
FK Hodonín
۱
۳
SK Slovan Bratislava B
Finished
۱۲:۳۰
SK Sturm Graz
۳
۱
FC Midtjylland
Finished
۱۳:۰۰
Rekord Bielsko-Biala
۲
۰
TS Wisla Krakow
Finished
۱۳:۳۰
TSV Fortuna Dusseldorf II
-
-
SV Werder Bremen
Cancelled
۱۴:۳۰
AaB Aalborg
۱
۴
Viborg FF
Finished
۱۵:۰۰
BW Hohen Neuendorf
۰
۱
Lichtenberg 47
Finished
۱۵:۰۰
IK Oddevold
۴
۱
Orgryte IS
inprogress
۱۵:۳۰
TSV Schwaben Augsburg
۰
۳
FC Augsburg
inprogress
۱۵:۳۰
Sportfreunde Baumberg
۲
۰
SG Unterrath
inprogress
۱۵:۳۰
FC Hansa Rostock
۱
۱
Randers FC
inprogress
۱۶:۰۰
Mossley
۰
۱
Halifax Town
inprogress
۱۶:۳۰
Accrington Stanley
۰
۱
Wigan Athletic
inprogress
۱۶:۳۰
Ratinger Spvg
۲
۰
Finnentrop / Bamenohl
inprogress
۱۶:۳۰
Armagh City
۱
۲
Dungannon Swifts
inprogress
۱۶:۳۰
BSV Eintracht Mahlsdorf
۰
۰
SV Babelsberg 03
inprogress
۱۶:۳۰
Polonia Bytom
۰
۰
LKS Goczalkowice Zdroj
inprogress
۱۶:۳۰
Auchinleck Talbot FC
۱
۰
Tranent Juniors
inprogress
۱۶:۳۰
Basingstoke Town LFC
۰
۰
Brighton and Hove Albion
inprogress
۱۶:۳۰
FC Rukh Lviv
۰
۱
NK Osijek
inprogress
۱۶:۳۰
FC Graffin Vlasim
۰
۱
TJ Sokol Zapy
inprogress
۱۷:۰۰
Ammanford AFC
۰
۰
Cardiff Metropolitan University F.C.
inprogress
۱۷:۰۰
Trefelin
۰
۰
Haverfordwest County
inprogress
۱۷:۰۰
Chichester City FC
-
-
Worthing FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Workington AFC
-
-
Carlisle United
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Oldham Athletic
-
-
Stockport
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Witton Albion
-
-
Radcliffe Borough
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Aveley
-
-
Billericay Town FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Eastbourne Borough FC
-
-
Hashtag United FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Haringey Borough
-
-
Cheshunt FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Farnborough FC
-
-
Sutton United FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Maldon & Tiptree
-
-
Colchester United
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
NEC Nijmegen
-
-
Standard Liege
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Matador Puchov
-
-
FC Zbrojovka Brno
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
AFC Hornchurch
-
-
Bromley
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
FC United of Manchester
-
-
Barrow FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Ware FC
-
-
Royston Town
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Brackley Town FC
-
-
Shrewsbury Town
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Newcastle Town
-
-
Crewe Alexandra
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Pogon Szczecin
-
-
MKP Kotwica Kolobrzeg
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
SKN St. Polten
-
-
Ujpest FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Mickleover Sports
-
-
Belper Town
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Boldmere St Michaels
-
-
Rushall Olympic
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Harrogate Town
-
-
Huddersfield Town
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
FC Einheit Rudolstadt
-
-
FC Carl Zeiss Jena
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
SK Rapid Wien
-
-
Debreceni VSC
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Vyskov
-
-
Povazska Bystrica
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
ZKS Stal Stalowa Wola
-
-
Bron Radom
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Arka Gdynia
-
-
Olimpia Grudziadz
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
VfB Lubeck
-
-
Hamburger SV
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Neuchatel Xamax FC
-
-
Lausanne-Sports
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
SV Meerssen 1918
-
-
MVV Maastricht
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Servette Geneve FC
-
-
Etoile Carouge FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
PFC Lokomotiv Plovdiv 1936
-
-
Beroe Stara Zagora
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
MTK Budapest
-
-
Budapest Honved FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
AC Dukla Praha
-
-
Slavia Prague B
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Stadlau
-
-
Wiener Viktoria
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
NK Olimpija Ljubljana
-
-
FC CSKA 1948
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Bolivia Liga de Futbol Profesional Boliviano
Independiente Petrolero
۰
۰
Guabira Santa Cruz
Finished
۰۱:۳۰
Always Ready
۱
۱
Real Tomayapo
Finished
۰۳:۳۰
San Antonio Bulo Bulo
-
-
Oriente Petrolero
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Serie B
Botafogo SP
۰
۱
Amazonas FC
Finished
۰۳:۳۰
AA Ponte Preta
۴
۲
Mirassol FC
Finished
۰۱:۳۰
Paysandu
۲
۱
Ceara SC CE
Finished
۰۴:۰۰
Novorizontino SP
-
-
Guarani FC De Campinas
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Sport Club do Recife
-
-
America Mineiro MG
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  United States USL Championship
Hartford Athletic
۲
۲
Charleston Battery
Finished
۰۳:۰۰
El Paso Locomotive FC
۰
۲
Las Vegas Lights
Finished
۰۴:۳۰
Detroit City FC
-
-
Memphis 901 FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Mexico LIGA MX
CF Atlas Guadalajara
۱
۱
Club Tigres de la UANL
Finished
۰۶:۳۵
Mazatlan FC
۲
۲
San Luis
Finished
۰۶:۳۰
Club Tijuana Xoloitzcuintles
۴
۲
CD Chivas de Guadalajara
Finished
۰۶:۳۰
Club America
۳
۱
Gallos Blancos Queretaro
Finished
۰۴:۳۰
  Australia NPL South Australia
North Eastern Metro Stars
۰
۰
Para Hills Knights
Finished
۱۱:۰۰
Adelaide City
۰
۲
Modbury Jets
Finished
۱۱:۰۰
White City Beograd
۳
۱
Adelaide Croatia Raiders
Finished
۱۱:۰۰
Adelaide Comets
۳
۳
Campbelltown City
Finished
۱۳:۱۵
Adelaide Olympic
۴
۱
Croydon Kings
Finished
۱۲:۰۰
South Adelaide
۲
۴
Adelaide United U23
Finished
۰۹:۰۰
South Adelaide
۲
۴
Adelaide United FC
Finished
۰۹:۰۰
  New Zealand Northern Premier League
Auckland City
۱
۰
East Coast Bays
Finished
۰۶:۳۰
Melville United
۱
۲
West Coast Rangers
Finished
۰۶:۳۰
Birkenhead United
۱
۲
Eastern Suburbs Auckland AFC
Finished
۰۹:۰۰
Tauranga City United
۱
۲
Bay Olympic
Finished
۰۶:۳۰
Hamilton Wanderers AFC
۳
۳
Manurewa AFC
Finished
۰۶:۳۰
Auckland United FC
۰
۲
Western Springs AFC
Finished
۰۶:۳۰
  Chile Segunda Division
CSD San Antonio Unido
۳
۲
Concon National
Finished
۰۰:۳۰
  Norway Eliteserien
Sandefjord
-
-
FK Bodo Glimt
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Fredrikstad FK
-
-
Molde FK
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
SK Brann Bergen
-
-
FK Haugesund
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
Viking Stavanger
-
-
Kristiansund BK
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Lillestrom SK
-
-
Stromsgodset IF
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Odds Ballklubb
-
-
Ham-Kam
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Tromso IL
-
-
KFUM Oslo
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Japan J3 League
Omiya Ardija
۱
۰
Kamatamare Sanuki
Finished
۱۳:۳۰
Nagano Parceiro
۰
۰
Grulla Morioka
Finished
۱۲:۳۰
Vanraure Hachnohe FC
۱
۰
Gainare Tottori
Finished
۱۲:۳۰
SC Sagamihara
۱
۰
Azul Claro Numazu
Finished
۱۲:۳۰
Kataller Toyama
۳
۰
F.C. Ryukyu
Finished
۱۲:۳۰
FC Gifu
۱
۱
Nara Club
Finished
۱۳:۳۰
Yokohama S.C.C
۲
۱
Fukushima United FC
Finished
۱۲:۳۰
  World Friendly International Matches Women
Paraguay (W)
۱
۴
Chile (W)
Finished
۰۱:۳۰
USA (W)
-
-
Mexico (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Japan (W)
۴
۰
Ghana (W)
Finished
۰۹:۵۰
  Japan J2 League
Kagoshima United
۱
۱
ThespaKusatsu Gunma
Finished
۱۳:۳۰
Fujieda MYFC
۰
۱
Ehime FC
Finished
۱۳:۳۰
  United States USL League Two
Ann Arbor
۱
۰
Lansing City
Finished
۰۲:۳۰
Wake FC
۱
۱
West Virginia United
Finished
۰۲:۳۰
Brave SC
۳
۱
Inter Gainesville
Finished
۰۲:۳۰
BALLARD FC
۱
۰
United Pdx
Finished
۰۵:۳۰
Minneapolis City SC ESL2
۲
۱
Thunder Bay Chill
inprogress
۰۳:۳۰
West Seattle Junction
۲
۲
Midlakes United
Finished
۰۵:۳۰
Lane United FC
۳
۲
FC Olympia
Finished
۰۵:۳۰
Union Macomb
۱
۱
Oakland FC
Finished
۰۱:۳۰
Arizona Arsenal SC
۳
۳
Coachella FC
Finished
۰۴:۳۰
A.C. Connecticut
-
-
Pathfinder FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Malaysia Super League
Pahang
۰
۲
Negeri Sembilan
Finished
۱۳:۰۰
Sabah FC
۱
۲
Johor Darul Takzim FC
inprogress
۱۵:۴۵
Perak
۰
۰
Penang FC
inprogress
۱۶:۳۰
  Peru Liga 1 - Clasura
Deportivo Garcilaso
۱
۰
Utc de Cajamarca
Finished
۰۳:۳۰
Comerciantes Unidos
-
-
Cienciano Cusco
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Russia Super Cup
FK Zenit St. Petersburg
-
-
FK Krasnodar
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Romania Liga I
FCSB
-
-
Universitatea Cluj
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Sepsi Sfantu Gheorghe
-
-
Politehnica Iasi
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
FC UTA Arad
-
-
Rapid Bucuresti
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
  Saint Kitts And Nevis SKNFA Premier League
Conaree United
۱
۱
Garden Hotspurs FC
Finished
۰۳:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
Cheonan City
۱
۲
Suwon Samsung Bluewings
Finished
۱۴:۰۰
Cheongju City FC
۲
۱
Ansan Greeners
Finished
۱۴:۰۰
Jeonnam Dragons
۳
۲
Chungnam Asan
Finished
۱۳:۳۰
  Brazil Serie D
Serra FC ES
۱
۲
Nova Iguacu FC
Finished
۰۲:۳۰
Santa Cruz de Natal
-
-
Iguatu CE
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Inter de Limeira
-
-
Costa Rica EC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
River AC
-
-
Maranhao MA
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CA Patrocinense
-
-
Santo Andre
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Sergipe SE
-
-
EC Jacuipense
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
FC Atletico Cearense
-
-
America RN (Rio Grande do Norte)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Portuguesa RJ
-
-
Real Noroeste Capixaba FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  New Zealand Central Premier League
Waterside Karori
۲
۴
Western Suburbs
Finished
۰۴:۰۰
Petone
۰
۹
Miramar Rangers
Finished
۰۶:۳۰
Wellington Olympic
۸
۰
Stop Out Sports Club
Finished
۰۷:۱۵
  Sweden Allsvenskan
Mjallby AIF
۱
۰
Malmo FF
inprogress
۱۶:۳۰
IK Sirius FK
-
-
GAIS
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Republic of Korea K3 League
Gimhae City
۵
۰
Daegu FC Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Paju Citizen FC
۱
۲
Changwon City
Finished
۱۳:۳۰
Gangneung City
۲
۱
Busan Transport Corp
Finished
۱۳:۳۰
  Estonia Esiliiga
Harju Jalgpallikool
۲
۳
JK Tallinna Kalev II
inprogress
۱۵:۳۰
Viimsi JK
۲
۴
Tartu JK Welco
Finished
۱۳:۰۰
Paide Linnameeskond II
۳
۱
FCI Levadia Tallinn II
inprogress
۱۵:۳۰
Tabasalu Charma
۱
۲
FC Elva
inprogress
۱۵:۳۰
FC Flora Tallinn II
۰
۳
FC Tallinn
inprogress
۱۵:۳۰
  Egypt Premier League
National Bank
-
-
Smouha
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Australia NPL Victoria
Green Gully Cavaliers SC
۰
۱
South Melbourne FC
Finished
۰۶:۳۰
Manningham United Blues
۳
۳
Moreland City FC
Finished
۰۸:۳۰
Avondale FC
۳
۳
Oakleigh Cannons
Finished
۰۸:۳۰
Dandenong Thunder SC
۳
۱
Port Melbourne Sharks SC
Finished
۱۲:۳۰
  Australia NPL ACT
Monaro Panthers FC
۰
۰
Yoogali SC
Finished
۱۱:۱۵
Canberra Olympic
۰
۳
Gungahlin United FC
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Apia Leichhardt Tigers
۱
۱
Wollongong Wolves FC
Finished
۱۱:۰۰
Sydney Olympic FC
۱
۲
Central Coast Mariners Youth
Finished
۱۰:۳۰
Hills United FC
۰
۲
Sutherland Shire Sharks
Finished
۱۱:۳۰
St. George Saints
۰
۲
NWS Spirit FC
Finished
۱۲:۳۰
Marconi Stallions
۲
۱
St George City FA
Finished
۱۲:۳۰
  Mexico U23 League
Club Tijuana U23
۱
۰
Chivas Guadalajara U23
Finished
۰۳:۱۵
  Australia Northern NSW Premier League
Lambton Jaffas FC
۲
۱
Charlestown Azzurri
Finished
۰۸:۰۰
Lake Macquarie City FC
۲
۷
Cooks Hill United
Finished
۰۹:۳۰
Adamstown Rosebud FC
۰
۴
Edgeworth Eagles
Finished
۰۸:۰۰
Maitland
۱
۴
Broadmeadow Magic
Finished
۰۸:۰۰
  Australia NPL Western Australia
Fremantle City FC
۲
۲
Stirling Macedonia FC
Finished
۱۰:۳۰
Perth RedStar FC
۳
۲
Bayswater City
Finished
۱۰:۳۰
Floreat Athena
۲
۰
Inglewood United
Finished
۱۰:۳۰
Perth Glory NPL
۱
۶
Kingsway Olympic
Finished
۱۰:۳۰
Armadale
۲
۰
Western Knights SC
Finished
۱۰:۳۰
Balcatta
۰
۵
Perth
Finished
۱۰:۳۰
  Malaysia Liga A1
Machan FC
۲
۰
Kuala Lumpur Rovers
Finished
۱۱:۴۵
Imigresen FC
۳
۱
Putrajaya Athletic FC
Finished
۱۲:۱۵
  Australia Tasmania National Premier League U21
Launceston City U21
۴
۲
South Hobart U21
Finished
۰۸:۰۰
Clarence Zebras U21
۵
۱
Riverside Olympic U21
Finished
۰۵:۴۵
Glenorchy Knights U21
۰
۱۲
Devonport City U21
Finished
۰۷:۴۵
  Australia Victoria Premier League 1
Caroline Springs George Cross
۱
۰
Preston Lions
Finished
۱۱:۰۰
Melbourne City 2
۳
۱
Northcote City
Finished
۰۸:۳۰
North Geelong Warriors
۲
۳
Bentleigh Greens SC
Finished
۰۸:۳۰
Eastern Lions
۰
۲
Kingston City
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL Queensland Women
Peninsula Power (W)
۱
۱
Brisbane Olympic (W)
Finished
۱۱:۳۰
Robina City FC (W)
۲
۲
SWQ Thunder (W)
Finished
۰۸:۱۵
Eastern Suburbs (W)
۳
۰
Brisbane City (W)
Finished
۱۲:۰۰
  Dominica Premier League
Promex Harlem United SC
۳
۱
Mahaut Soca Strikers
Finished
۰۲:۰۰
  Paraguay Division Intermedia
Encarnacion FC
۵
۱
Atletico Colegiales
Finished
۰۳:۰۰
Deportivo Recoleta
-
-
Club Sportivo Carapegua
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Guairena FC
-
-
Independiente FBC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Australia South Australia State League 1 Reserves
Western Strikers Reserves
۱
۲
Adelaide Cobras Reserves
Finished
۰۶:۴۵
West Adelaide Reserves
۵
۱
Sturt Lions Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Fulham United Reserves
۲
۲
Adelaide Victory Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Vipers Reserves
۴
۷
Playford City Patriots Reserves
Finished
۰۷:۱۵
West Torrens Birkalla Reserves
۳
۰
Adelaide Blue Eagles Reserves
Finished
۰۶:۱۵
Salisbury Utd Reserves
۱
۴
Cumberland United Reserves
Finished
۰۶:۴۵
  Australia NPL Victoria Women
Calder Utd SC (W)
۲
۱
Boroondara Carey Eagles (W)
Finished
۰۸:۳۰
South Melbourne (W)
۱
۲
Heidelberg United (W)
Finished
۰۹:۳۰
Brunswick Juventus FC (W)
۲
۳
Alamein FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Bentleigh Greens SC (W)
۱
۷
Preston Lions (W)
Finished
۰۹:۳۰
Emerging Jets (W)
۱
۳
Bulleen Lions (W)
inprogress
۰۸:۳۰
  Australia NPL Western Australia U20
Armadale U20
۲
۳
Western Knights U20
Finished
۰۸:۳۰
Floreat Athena U20
۲
۱
Inglewood United U20
Finished
۰۸:۳۰
Fremantle City FC U20
۱
۲
Stirling Macedonia U20
Finished
۰۸:۳۰
Perth RedStar U20
۱
۲
Bayswater City U20
Finished
۰۸:۳۰
Balcatta U20
۱
۵
Perth U20
Finished
۰۸:۳۰
  Finland Ykkosliiga
FC TPS Turku
۱
۰
SalPa Salo
inprogress
۱۶:۳۰
SJK Akatemia
۰
۰
PK-35 Helsinki
inprogress
۱۶:۳۰
  Estonia Esiliiga B
Tallinna JK Legion
۲
۱
JK Tulevik Viljandi
inprogress
۱۵:۳۰
FC Kuressaare II
۳
۱
Johvi FC Phoenix
inprogress
۱۵:۳۰
  Australia NPL Queensland
Redlands United
۰
۰
Gold Coast United
Finished
۱۱:۳۰
Brisbane Wynnum Wolves FC
۱
۰
Brisbane City
Finished
۱۱:۴۵
Queensland Lions SC
۱
۲
Moreton City Excelsior FC
Finished
۱۲:۳۰
Rochedale Rovers
۰
۱
Brisbane Olympic FC
Finished
۱۱:۴۵
  Republic of Korea K-4 League
Pyeongchang United
۲
۰
Dangjin Citizen FC
Finished
۱۳:۳۰
Namyangju Citizen
۱
۱
Seoul United FC
Finished
۱۳:۳۰
Pyeongtaek Citizen FC
۳
۰
Geoje Citizen FC
Finished
۱۳:۳۰
  Australia South Australia Premier League Women
Adelaide Comets (W)
۱
۶
West Adelaide (W)
Finished
۱۱:۰۰
  Australia NPL Victoria U23
Manningham Utd Blues U23
۴
۳
Moreland City U23
Finished
۰۶:۱۵
Green Gully U23
۴
۳
South Melbourne U23
Finished
۰۹:۰۰
Avondale U23
۱
۲
Oakleigh Cannons U23
Finished
۰۵:۳۰
Dandenong Thunder U23
۵
۱
Port Melbourne U23
Finished
۱۰:۰۰
  Australia Queensland Premier League 2
Magic United TFA
۴
۱
Samford Rangers FC
Finished
۰۹:۳۰
Souths United
۲
۱
Pine Hills
Finished
۱۱:۳۰
Holland Park Hawks
۲
۲
North Star
Finished
۱۲:۳۰
  Japan Regional League
Vertfee Yaita
۱
۲
Vonds Ichihara
Finished
۱۱:۳۰
Cento Cuore Harima
۱
۱
Porvenir Asuka
Finished
۱۳:۰۰
Tokyo International Unversity FC
۳
۲
Toho Titanium
Finished
۰۵:۳۰
  Singapore Premier League
Balestier Khalsa FC
۲
۴
Lion City Sailors FC
Finished
۱۳:۳۰
Tampines Rovers FC
۳
۰
Brunei Dpmm FC
Finished
۱۳:۳۰
  Norway 3. Division avd. 3
Sarpsborg 08 2
۱
۱
Ullern
inprogress
۱۵:۳۰
Mjoendalen 2
۳
۰
Oppsal
inprogress
۱۵:۳۰
Flint
۲
۳
Nordstrand
inprogress
۱۵:۳۰
  Japan Japan Football League
Okinawa SV
۳
۱
Criacao Shinjuku
Finished
۰۹:۳۰
Tochigi City
۱
۰
Reilac Shiga
Finished
۱۲:۳۰
Veertien Mie
۰
۱
Kochi United SC
Finished
۱۲:۳۰
  China Jia League
Heilongjiang Ice City FC
۰
۰
Chongqing Tongliang Long
Finished
۱۱:۳۰
Dalian Young Boy FC
۲
۰
Suzhou Dongwu
Finished
۱۴:۳۰
Shanghai Jiading Huilong F.C.
۳
۱
Jiangxi Lushan F.C.
Finished
۱۵:۰۰
Nanjing Fengfan
۰
۲
Yunnan Yukun FC
Finished
۱۵:۰۰
  Australia Queensland Premier League
Ipswich FC
۱
۱
Moreton City Excelsior FC 2
Finished
۱۱:۳۰
Capalaba
۱
۴
Broadbeach United
Finished
۱۱:۴۵
Brisbane Strikers
۱
۰
Mitchelton FC
Finished
۱۱:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3
North Brisbane
۳
۲
Springfield United
Finished
۱۱:۳۰
Western Spirit
۲
۱
North Pine
Finished
۱۰:۴۵
Acacia Ridge
۰
۴
Newmarket
Finished
۱۱:۳۰
  Argentina U20 Championship
Union de Santa Fe U20
۱
۳
Velez Sarsfield U20
inprogress
۱۵:۳۰
Boca Juniors U20
۱
۰
River Plate U20
inprogress
۱۵:۳۰
Rosario Central U20
۰
۱
Lanus U20
inprogress
۱۵:۳۰
Banfield U20
۰
۱
Gimnasia LP U20
inprogress
۱۵:۳۰
CA Tigre U20
۰
۲
CA Independiente U20
inprogress
۱۵:۳۰
CA Huracan U20
۰
۱
Independiente Rivadavia U20
inprogress
۱۵:۳۰
Argentinos Jrs U20
۳
۰
Atletico Tucuman U20
inprogress
۱۵:۳۰
Central Cordoba SE U20
۳
۱
San Lorenzo U20
inprogress
۱۵:۳۰
CA Talleres de Cordoba U20
۲
۰
Barracas Central U20
inprogress
۱۵:۳۰
Racing Club U20
۱
۱
Godoy Cruz U20
inprogress
۱۵:۳۰
Defensa y Justicia U20
۲
۱
CA Platense U20
inprogress
۱۵:۳۰
Sarmiento U20
۳
۰
Deportivo Riestra U20
inprogress
۱۵:۳۰
Instituto AC Cordoba U20
۱
۰
Newell's Old Boys U20
inprogress
۱۵:۳۰
Estudiantes LP U20
۲
۰
Belgrano U20
inprogress
۱۵:۳۰
  Lithuania II Lyga
FK Sveikata Kybartai
۱
۲
Dainava II
Finished
۱۳:۳۰
Suduva Marijampole II
۵
۰
FK Dziugas Telsiai II
Finished
۱۴:۳۰
Lietava Jonava
۱
۴
FK Sirvena
Finished
۱۳:۳۰
Suduva Marijampole II
۵
۰
FC Dziugas B
Finished
۱۴:۳۰
  Australia Western Australia State League 1
Rockingham City
۲
۳
Gosnells City
Finished
۱۰:۳۰
Kingsley Westside FC
۳
۳
Joondalup United
Finished
۱۳:۳۰
UWA Nedlands
۲
۰
Dianella White Eagles
Finished
۱۰:۳۰
Murdoch University Melville
۲
۱
Cockburn City
Finished
۱۰:۳۰
Gwelup Croatia SC
۰
۴
Sorrento SC
Finished
۱۰:۳۰
Subiaco AFC
۳
۱
Mandurah City
Finished
۱۰:۳۰
  China League 2
Hunan Xiangtao
۲
۲
Haikou Mingcheng
Finished
۱۳:۰۰
Beijing Institute of Technology FC
۱
۲
Taian Tiankuang
Finished
۱۱:۳۰
Guangdong GZ-Power
۲
۱
Ganzhou Ruishi
Finished
۱۲:۳۰
Rizhao Yuqi
۱
۰
Hubei Istar F.C.
Finished
۱۵:۰۰
Shaanxi Union FC
۱
۲
Langfang City of Glory
Finished
۱۲:۳۰
  Australia NPL Tasmania
Launceston City
۴
۲
South Hobart
Finished
۱۰:۱۵
Clarence Zebras
۱
۲
Riverside Olympic
Finished
۰۸:۰۰
Glenorchy Knights
۴
۰
Devonport City
Finished
۱۰:۰۰
Launceston United
۰
۶
Kingborough Lions
Finished
۱۰:۰۰
  New Zealand Southern Premier League
Cashmere Technical
۰
۲
Coastal Spirit
Finished
۰۶:۱۵
Ferrymead Bays
۳
۲
Dunedin City Royals
Finished
۰۵:۳۰
Nomads United
۲
۰
FC Twenty 11
Finished
۰۶:۱۵
  Australia Tasmania Super League Women
Launceston United (W)
۲
۲
Kingborough Lions (W)
Finished
۰۵:۳۰
Glenorchy Knights (W)
۰
۶
Devonport Strikers (W)
Finished
۰۵:۳۰
Taroona (W)
۳
۰
Riverside Olympic SC (W)
Finished
۰۸:۰۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Lake Macquarie City Reserves
۲
۴
Cooks Hill United FC Reserve
Finished
۰۷:۳۰
Maitland FC Reserves
۳
۶
Broadmeadow Magic FC Reserves
Finished
۰۶:۰۰
Lambton Jaffas FC Reserves
۱
۵
Charlestown Azzurri Reserves
Finished
۰۶:۰۰
Adamstown Rosebud Reserves
۱
۳
Edgeworth Eagles FC Reserves
Finished
۱۰:۰۰
  Australia Capital Territory NPL 2
Brindabella Blues FC
۱
۱
Canberra Juventus
Finished
۰۸:۳۰
Australian National University FC
۳
۲
Wagga City Wanderers FC
Finished
۰۷:۴۵
West Canberra Wanderers FC
۱
۶
Belconnen United
Finished
۰۶:۳۰
Canberra White Eagles FC
۰
۰
Queanbeyan City FC
Finished
۰۸:۳۰
  Australia South Australia Premier League Reserves
White City Reserves
۲
۱
Adelaide Croatia Raiders Reserves
Finished
۰۸:۴۵
Adelaide City Reserves
۴
۰
Modbury Jets Reserves
Finished
۰۸:۴۵
Adelaide Olympic FC Reserves
۰
۳
Croydon Kings Reserves
Finished
۰۹:۴۵
Adelaide Comets Reserves
۰
۴
Campbelltown Reserves
Finished
۰۸:۴۵
Metro Stars Reserves
۲
۲
Para Hills Knights Reserves
Finished
۰۸:۴۵
  Australia NPL Queensland U23
WDSC Wolves U23
۰
۲
Brisbane City U23
Finished
۰۹:۳۰
Rochedale Rovers U23
۲
۱
Brisbane Olympic U23
Finished
۰۹:۳۰
Queensland Lions U23
۰
۳
Moreton City Excelsior U23
Finished
۱۰:۱۵
  Australia NPL New South Wales U20
St George Saints U20
۱
۱
NWS Spirit FC U20
Finished
۱۰:۳۰
Northern Tigers U20
۲
۱
Inter Lions U20
Finished
۱۰:۰۰
SD Raiders U20
۵
۰
Blacktown Spartans U20
Finished
۱۰:۳۰
Marconi Stallions U20
۲
۰
St George City FA U20
Finished
۱۰:۳۰
Dunbar Rovers U20
۱
۰
Dulwich Hill U20
Finished
۱۰:۳۰
Canterbury Bankstown U20
۰
۳
Mt Druitt Town Rangers U20
Finished
۱۲:۳۰
Rydalmere Lions U20
۲
۲
Bankstown City Lions U20
Finished
۱۲:۳۰
APIA Leichhardt Tigers U20
۲
۰
Wollongong Wolves FC U20
Finished
۱۳:۰۰
Macarthur Rams U20
۰
۱
UNSW Sydney FC U20
Finished
۱۰:۳۰
Hakoah Sydney City East U20
۹
۱
Nepean FC U20
Finished
۱۲:۰۰
Hills United FC U20
۰
۰
Sutherland Sharks U20
Cancelled
۱۰:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko C
GBK Kokkola
۲
۱
Narpes Kraft
inprogress
۱۶:۳۰
Kuopion Elo 1919
۰
۰
TP 47 Tornio
inprogress
۱۶:۳۰
  Estonia Meistriliiga
JK Trans Narva
-
-
JK Nomme Kalju
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Parnu JK Vaprus
۲
۰
JK Nomme United
Finished
۱۵:۰۰
  Australia Western Australia State League 1 Reserves
Murdoch University Melville FC Reserves
۱
۲
Cockburn City Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Kingsley Westside Reserves
۳
۰
Joondalup United Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Rockingham City FC Reserves
۴
۲
Gosnells City Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Subiaco Reserves
۴
۲
Mandurah City FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
UWA-Nedlands FC Reserves
۴
۱
Dianella White Eagles Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Gwelup Croatia SC Reserves
۱
۲
Sorrento FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
  Myanmar National League
Ispe FC
۵
۱
Rakhine United
Finished
۱۳:۰۰
Yangon United
۵
۰
Myawady
Finished
۱۲:۳۰
  Kazakhstan Premier League
Kaisar Kyzylorda
-
-
Elimai FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FC Shakhter Karagandy
۰
۰
Zhetysu Taldykorgan
inprogress
۱۶:۳۰
  Australia NSW Premier League 2
Hakoah Sydney City East
۴
۰
Nepean FC
Finished
۱۰:۰۰
Central Coast United
۶
۰
Camden Tigers SC
Finished
۱۰:۳۰
Hawkesbury City SC
۱
۳
Western Rage FC
Finished
۱۱:۰۰
SD Raiders FC
۵
۰
Blacktown Spartans
Finished
۱۲:۳۰
Sydney University SFC
۱
۲
Parramatta FC
Finished
۱۰:۳۰
Dunbar Rovers FC
۳
۱
Dulwich Hill F.C.
Finished
۱۲:۳۰
Northern Tigers
۴
۲
Inter Lions FC
Finished
۱۲:۰۰
Canterbury Bankstown FC
۰
۲
Mt Druitt Town Rangers
Finished
۱۰:۳۰
Gladesville Ryde Magic
۱
۴
Fraser Park
Finished
۱۱:۰۰
Rydalmere Lions
۱
۱
Bankstown City Lions
Finished
۱۰:۳۰
Bulls FC Academy
۲
۱
Bonnyrigg White Eagles
Finished
۱۲:۳۰
South Coast Flame FC
۰
۵
Mounties Wanderers
Finished
۱۲:۳۰
Macarthur Rams
۲
۴
UNSW FC
Finished
۱۲:۳۰
Hurstville ZFC
۳
۱
Prospect United FC
Finished
۱۲:۳۰
Inner West Hawks
۱
۳
Bankstown United FC
Finished
۱۲:۳۰
  Brazil Copa do Brasil
EC Juventude
-
-
Internacional RS
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Australia South Australia State League 1
Salisbury United
۳
۱
Cumberland United
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide Vipers
۱
۶
Playford Patriots
Finished
۰۹:۳۰
West Adelaide
۲
۱
Sturt Lions
Finished
۰۹:۰۰
Western Strikers SC
۲
۳
Adelaide Cobras
Finished
۰۹:۰۰
Fulham United FC
۳
۰
Adelaide Victory
Finished
۰۹:۰۰
  Australia Capital Territory U23
Monaro Panthers U23
۰
۱
Yoogali SC U23
Finished
۰۹:۰۰
Canberra Olympic U23
۰
۴
Gungahlin Utd U23
Finished
۰۶:۰۰
  Canada Premier League
Vancouver Langley FC
۰
۳
Atletico Ottawa
Finished
۰۵:۳۰
  Malawi Super League
Creck SC
۱
۰
Bangwe All Star
inprogress
۱۶:۰۰
Mighty Tigers
۲
۰
MAFCO
inprogress
۱۶:۰۰
Karonga United
۲
۰
FOMO FC
inprogress
۱۶:۰۰
Mighty Wanderers
۰
۱
Moyale Barracks
inprogress
۱۶:۰۰
  Bhutan Premier League
BFF Academy U19
۰
۴
Paro FC
inprogress
۱۵:۳۰
  Finland Ykkonen
FC Jazz Pori
۱
۱
OLS
inprogress
۱۶:۳۰
PK Keski-Uusimaa
۱
۲
KPV Kokkola
inprogress
۱۶:۳۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Contagem U20
۰
۰
Ipatinga FC U20
inprogress
۱۶:۳۰
America MG U20
۲
۱
Cruzeiro EC U20
inprogress
۱۶:۳۰
  Norway 2. Division Avd. 1
Lysekloster
۱
۰
Oern-Horten
inprogress
۱۶:۳۰
Notodden FK
۰
۰
FK Arendal
inprogress
۱۶:۳۰
IL Hodd Ulsteinvik
۱
۰
FK Eik Tonsberg
inprogress
۱۶:۳۰
Kvik Halden FK
-
-
Flekkeroy IL
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko B
SexyPoxyt
۱
۱
Inter Turku II
inprogress
۱۶:۳۰
HJS Akatemia
۱
۰
Tampere United
inprogress
۱۶:۳۰
  Vietnam Women National Championship
Ha Noi (W)
۰
۰
Phong Phu Ha Nam (W)
Finished
۱۳:۰۰
Than Khoang San Viet Nam (W)
۲
۰
Ha Noi II (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Iceland U19 League
HK/Ymir U19
۲
۲
Breidablik/Augn/Smari U19
inprogress
۱۵:۳۰
  Macao Elite League
CDF Benfica
۳
۰
Cheng Fung
Finished
۱۴:۳۰
Chao Pak Kei (CPK)
۱
۱
Hang Sai
inprogress
۱۶:۳۰
  Australia Victoria Premier League 2
Nunawading City
۳
۴
Essendon Royals
Finished
۱۱:۰۰
FC Melbourne Serbia
۴
۰
Box Hill United
Finished
۱۱:۴۵
Boroondara Carey Eagles
۶
۲
Beaumaris
Finished
۰۸:۳۰
Doveton
۰
۰
Goulburn Valley Suns
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Northern Territory Darwin Premier League
Darwin Olympic
۶
۱
Port Darwin FC
Finished
۱۰:۰۰
Mindil Aces
۴
۳
Casuarina FC
Finished
۱۴:۰۰
  Australia Queensland Premier League U23
Brisbane Strikers U23
۵
۱
Mitchelton U23
Finished
۰۹:۱۵
Ipswich FC U23
۳
۳
Moreton City Excelsior II U23
Finished
۰۹:۱۵
Capalaba U23
۳
۳
Broadbeach United U23
Finished
۰۹:۳۰
  Australia Victoria State League 1
Malvern City
۲
۰
Old Scotch
Finished
۰۸:۳۰
Brandon Park
۱
۲
Eltham Redbacks
Finished
۰۸:۳۰
  Uruguay Primera Division
Rampla Juniors
-
-
Liverpool FC Montevideo
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Danubio
-
-
Club Nacional de Montevideo
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Deportivo Maldonado
۱
۱
Racing Club de Montevideo
Finished
۰۱:۳۰
  Brazil Carioca U20
Flamengo RJ U20
۰
۱
Botafogo RJ U20
inprogress
۱۶:۳۰
Nova Iguacu U20
۲
۱
Boavista RJ U20
inprogress
۱۶:۳۰
Fluminense RJ U20
۱
۱
Atletica Portuguesa RJ U20
inprogress
۱۶:۳۰
Vasco da Gama U20
۱
۱
Bangu U20
inprogress
۱۶:۳۰
Volta Redonda U20
-
-
Madureira RJ U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
  Australia Tasmania Championship
Taroona
۹
۱
Glenorchy Knights Reserves
Finished
۰۷:۴۵
  Norway 3. Division avd. 1
Floro SK
۲
۱
Loddefjord
inprogress
۱۶:۳۰
  Uruguay Segunda Division
Uruguay Montevideo
۰
۰
Sud America
inprogress
۱۶:۳۰
Plaza Colonia
-
-
Juventud Piedras
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Club Oriental
-
-
Cerrito CS
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Chile Copa Chile
Union Espanola
-
-
Magallanes
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Cobreloa Calama
۰
۲
Deportes Iquique
Finished
۰۳:۳۰
  Australia South Australia Premier League Women Reserves
Adelaide Comets Reserves (W)
۷
۰
West Adelaide Reserves (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Victoria Premier League 1 U23
Caroline Springs George Cross U23
۰
۴
Preston Lions U23
Finished
۰۸:۴۵
Langwarrin U23
۲
۳
Bulleen Lions U23
Finished
۰۶:۰۰
Eastern Lions U23
۳
۱
Kingston City U23
Finished
۰۶:۰۰
North Geelong U23
۰
۰
Bentleigh Greens U23
Finished
۰۶:۱۵
  Finland Kakkonen Lohko A
Myllykosken Pallo -47
۰
۱
Atlantis H II
inprogress
۱۶:۳۰
Lahden Reipas
-
-
Pepo Lappeenranta
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Ireland U20 League
Cork City U20
۲
۰
Shamrock Rovers U20
inprogress
۱۶:۳۰
Derry City U20
۲
۰
Finn Harps U20
inprogress
۱۶:۳۰
  Brazil Copa Paulista
EC Sao Bernardo
۰
۰
Oeste Itapolis
inprogress
۱۶:۳۰
Capivariano SP
-
-
Red Bull Bragantino II
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Uniao Sao Joao
-
-
Rio Claro SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Comercial SP
-
-
Monte Azul SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Uniao Suzano Ac Sp
-
-
Juventus SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Primavera SP
-
-
EC Sao Bento
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
AD São Caetano do Sul
-
-
Portuguesa Desportos
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
GD Saocarlense
-
-
EC XV de Novembro (Piracicaba)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Gremio Prudente
-
-
Atletico Votuporanguense SP
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Russia FNL
Arsenal Tula
۰
۰
FK Chernomorets Novorossiysk
inprogress
۱۶:۳۰
  Scotland League Cup
Partick Thistle
-
-
Montrose
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Spartans FC
-
-
Dunfermline
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Stenhousemuir
-
-
Buckie Thistle
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Dumbarton
-
-
East Kilbride
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Stirling Albion
-
-
Raith Rovers
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Brechin City
-
-
St. Johnstone
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Falkirk FC
-
-
Dundee United FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Annan Athletic
-
-
Inverness Caledonian Thistle
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Stranraer
-
-
Ross County
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Elgin City
-
-
Hibernian FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
East Fife
-
-
Greenock Morton
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Motherwell
-
-
FC Edinburgh
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Peterhead
-
-
Queen's Park
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Forfar Athletic
-
-
FC Livingston
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Bonnyrigg Rose
-
-
Dundee FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Queen of the South
-
-
Aberdeen FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
  World Friendly Club Matches Women
BTS Rekord Bielsko-Biala (W)
-
-
Skra Czstochowa (W)
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
  Ireland National League Women
Cork City (W)
-
-
Bohemians Dublin (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۵
  Brazil Carioca 2
AD Cabofriense
-
-
Duque de Caxias
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Marica RJ
-
-
Resende FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Olaria AC
-
-
CEAC Araruama RJ
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
FC Petropolis Goncalense
-
-
Artsul Futebol Clube
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
  Argentina Primera Nacional
Chacarita Juniors
-
-
Quilmes Atletico Club
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۰
Brown de Adrogue
-
-
Almagro
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Deportivo Moron
-
-
CA Chaco For Ever
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
CA All Boys
-
-
Club Atletico Alvarado
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Gimnasia Mendoza
-
-
Atletico de Rafaela
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
CA Estudiantes Caseros
-
-
Talleres Remedios Escalada
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Temperley
-
-
CA Defensores de Belgrano
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
  Germany Landespokal
DJK Don Bosco Bamberg
-
-
TSV Abtswind
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Iceland 1. Deild Women
Grotta (W)
-
-
IA Akranes (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Zimbabwe Premier Soccer League
Bulawayo Chiefs FC
۰
۱
Greenfuel FC
inprogress
۱۶:۳۰
  Finland Kolmonen
Saaripotku
۴
۲
KPV Akatemia
Finished
۱۴:۳۰
  Iceland 3. Deild
FC Arbaer
-
-
Vaengir Jupiters
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Kari Akranes
-
-
Vidir Gardur
inprogress
۱۷:۳۰
  Argentina Torneo Federal A
Independiente Chivilcoy
-
-
9 de Julio Rafaela
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Brazil Cearense U20
Floresta EC U20
-
-
Itarema U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Serie C
Botafogo PB
-
-
AD Confianca SE
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Athletic Club MG
-
-
Londrina EC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Chile Primera B
Deportes Temuco
-
-
San Marcos de Arica
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Goiano 2
Associacao Esportiva Evangelica
-
-
Inhumas Esporte Clube
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Brazil Brasileiro U20
Gremio RS U20
-
-
Corinthians U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Colombia Regional League
Real Santuario
۱
۲
CD Sol de Oriente
inprogress
۱۵:۳۰
  Uruguay Segunda B Nacional
CA Basanez
۰
۱
Villa Teresa
inprogress
۱۶:۳۰
  Brazil Alagoano U20
CS Alagoano U20
۰
۰
Independente Atalaia U20
inprogress
۱۶:۰۰
CRB U20
-
-
Grota do Facao U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Belarus Cup
FC Lida
۰
۲
FC Vitebsk
inprogress
۱۵:۳۰
  Ethiopia Premier League Women
Lideta Sub City (W)
۲
۱
Adama Ketema (W)
Finished
۱۴:۳۰
  India Calcutta Premier Division
Mohun Bagan Super Giant
۱
۲
SC East Bengal II
Finished
۱۳:۱۵
  Philippines PFL
Manila Montet
۲
۸
Manila Digger FC
Finished
۱۰:۳۰
Maharlika
۲
۹
United City FC
Finished
۱۳:۱۵
Kaya FC
۳
۰
Loyola FC
inprogress
۱۶:۰۰
  Brazil Copa Espirito Santo
Desportivo Ferroviaria
-
-
Porto Vitoria
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید